Menu
Your Cart

Čistiace prostriedky

Značka: Micro-Chip Model: 17261
Čistiaca kvapalina IPA izopropanol na čistenie plošných spojov,balenie 1 liter , výrobca MICROCHIP..
6,15€
Značka: INÁ Model: 10911
Čistiace utierky suché -10ks..
5,81€
Značka: AG TermoPasty Model: 10912
Vlhčené obrúsky na čistenie a údržbu výpočtovej techniky a kancelárskych zariadení, ako sú monitory, klávesnice, počítače, notebooky, tlačiarne, kopírky, skenery, telefóny, faxy, písacie stroje atď...24ks utierok v balení..
1,85€
Značka: TEESA Model: 14445
Profesionálny prípravok na umývanie a čistenie vnútorných častí chladničiek a mrazničiek.Prípravok má antibakteriálne a protiplesňové účinky.Dokonale odstraňuje mastnotu a zanecháva čistený povrch čistý a lesklý..
3,32€
Značka: TEESA Model: 14446
Profesionálny čistič pre všetky typy obrazoviek: LCD, plazma a filtre monitora.Čistič pre všetky zariadenia s obrazovkou: PC, TV, notebooky, telefóny atď...Prípravok tiež čistí sklenené a plastové povrchy od nečistôt a mastnoty. Prostriedok zanecháva neviditeľný povlak, aby sa zabránilo rýchlemu zne..
3,08€
Značka: INÁ Model: 17265
Prostriedok na čistenie obrazoviek 250ml s utierkou Čistiací prostriedok vhodný na počítačové monitory a televízne obrazovky, obrazovky mobilných zariadení atd...Objem: 250 mlAntistatickýNezanecháva šmuhyNepoškodzuje povrch a nezanecháva mikroškrabanceBiologicky rozložiteľnýUtierka vyrobená z mikrov..
2,83€
Značka: TEESA Model: 16698
Prostriedok na čistenie okienObjem: 500 mlNezanecháva šmuhyOdstraňuje všetky nečistotyZanecháva príjemnú vôňuMôže sa použiť na ručné čistenie---Produkt by sa mal riediť vodou v pomere 1:10...
5,78€
Značka: TEESA Model: 14447
Prípravok na čistenie pekárničiek, rúr, grilovacích dosiek, grilov a krbov.Rýchlo odstraňuje pripáleniny, odmastňuje tuky po vyprážaní.Preparát môže byť aplikovaný priamo na znečistené miesto alebo sa môže naniesť a nechať dlhšie pôsobiť pre lepšie odstránenie nečistoty...
3,32€
Značka: Micro-Chip Model: 16677
SPRAY čistiaci IPA -100ml MICROCHIPUniverzálny čistiaci prostriedok pre elektroniku, precíznu mechaniku a optiku, zlepšujúci výkon a spoľahlivosť elektrických a elektronických zariadení. Izopropanol s vysokou čistotou. Používa sa na čistenie optických zariadení, magnetických hláv, pohonov audio-vide..
2,09€
Značka: Micro-Chip Model: 15513
Čistiaci spray IPA - 150ml MICROCHIPUniverzálny čistiaci prostriedok pre elektroniku, precíznu mechaniku a optiku, zlepšujúci výkon a spoľahlivosť elektrických a elektronických zariadení. Izopropanol s vysokou čistotou. Používa sa na čistenie optických zariadení, magnetických hláv, pohonov audio-..
2,95€
Značka: Micro-Chip Model: 15515
Čistiaci spray IPA - 400ml MICROCHIPUniverzálny čistiaci prostriedok pre elektroniku, precíznu mechaniku a optiku, zlepšujúci výkon a spoľahlivosť elektrických a elektronických zariadení. Izopropanol s vysokou čistotou. Používa sa na čistenie optických zariadení, magnetických hláv, pohonov audio-..
4,80€
Značka: AG TermoPasty Model: 15516
SPRAY čistiaci na plasty 300ml AG AGT-168antistatický preparát na čistenie plastických hmôt. Čistiť pomocou handričky, prípadné pozostatky preparátu odstraňovať vlhkou handričkou. Pri väčších znečisteniach činnosť zopakovať. UPOZORNENIE! odporúča sa urobiť skúšobné čistenie na viditeľnom mieste, aby..
2,34€
Zobrazené 1 až 12 z 14 (2 stránok)
Notification Module
This is the sticky Notification module. You can use it for any sticky messages such as cookie notices or special promotions, etc.