Menu
Your Cart

Kuchynské roboty

Značka: TEESA Model: 13200
Multifunkčný kuchynský robot EASY COOK EVO 4IN1 TEESA - na obj.do 3 dní- 7 stupňov rýchlostí- Pulzný režim- Kryt misy s otvorom a ochranou proti špliechaniu- Odnímateľná misa z nehrdzavejúcej ocele- Automatický mechanizmus vyklápania- Protišmykové nožičky- Niektoré komponenty je možné umývať v umýv..
177,12€
Značka: TEESA Model: 13201
Kuchynský robot EASY COOK SINGLE biely TEESAHlavné funkcie----------6 stupňov rýchlostíPulzný režimKryt misy s otvorom a ochranou proti špliechaniuOdnímateľná misa z nehrdzavejúcej oceleAutomatický mechanizmus vyklápaniaProtišmykové nožičkyKryt misy je možné umývať v umývačke riadu----------Vyhotove..
88,56€
Značka: TEESA Model: 16465
Kuchynský robot EASY COOK SINGLE čierny TEESAHlavné funkcie----------6 stupňov rýchlostíPulzný režimKryt misy s otvorom a ochranou proti špliechaniuOdnímateľná misa z nehrdzavejúcej oceleAutomatický mechanizmus vyklápaniaProtišmykové nožičkyKryt misy je možné umývať v umývačke riadu----------Vyhotov..
88,56€
Zobrazené 1 až 3 z 3 (1 stránok)
Notification Module
This is the sticky Notification module. You can use it for any sticky messages such as cookie notices or special promotions, etc.