Menu
Your Cart

Čistiace prostriedky

Model: 17261
Čistiaca kvapalina IPA izopropanol na čistenie plošných spojov,balenie 1 liter , výrobca MICROCHIP..
7,50€
Čistiaca kvapalina IPA 5L MICROCHIP Čistiaca kvapalina IPA 5L MICROCHIP
Dočasne nedostupný
Model: 17325
Čistiaca kvapalina IPA 5L MICROCHIPCleanser IPA obsahuje izopropylalkohol najvyššej čistoty. Je to najuniverzálnejší a najčastejšie používaný čistiaci prostriedok.Chemicky neutrálny voči väčšine materiálov, nezanecháva žiadne zvyšky, rýchlo sa odparuje.Na čistenie:- GSM telefónov- optické zariadenia..
25,50€
Model: 10911
Čistiace utierky suché -10ks..
7,08€
Čistiace utierky univerzálne vlhčené AG 24ks
Dočasne nedostupný
Model: 10912
Vlhčené obrúsky na čistenie a údržbu výpočtovej techniky a kancelárskych zariadení, ako sú monitory, klávesnice, počítače, notebooky, tlačiarne, kopírky, skenery, telefóny, faxy, písacie stroje atď...24ks utierok v balení..
2,40€
Model: 14445
Profesionálny prípravok na umývanie a čistenie vnútorných častí chladničiek a mrazničiek.Prípravok má antibakteriálne a protiplesňové účinky.Dokonale odstraňuje mastnotu a zanecháva čistený povrch čistý a lesklý..
4,07€
Model: 14446
Profesionálny čistič pre všetky typy obrazoviek: LCD, plazma a filtre monitora.Čistič pre všetky zariadenia s obrazovkou: PC, TV, notebooky, telefóny atď...Prípravok tiež čistí sklenené a plastové povrchy od nečistôt a mastnoty. Prostriedok zanecháva neviditeľný povlak, aby sa zabránilo rýchlemu zne..
3,75€
Model: 17265
Prostriedok na čistenie obrazoviek 250ml s utierkou Čistiací prostriedok vhodný na počítačové monitory a televízne obrazovky, obrazovky mobilných zariadení atd...Objem: 250 mlAntistatickýNezanecháva šmuhyNepoškodzuje povrch a nezanecháva mikroškrabanceBiologicky rozložiteľnýUtierka vyrobená z mikrov..
3,45€
Model: 14447
Prípravok na čistenie pekárničiek, rúr, grilovacích dosiek, grilov a krbov.Rýchlo odstraňuje pripáleniny, odmastňuje tuky po vyprážaní.Preparát môže byť aplikovaný priamo na znečistené miesto alebo sa môže naniesť a nechať dlhšie pôsobiť pre lepšie odstránenie nečistoty...
4,07€
Model: 16677
SPRAY čistiaci IPA -100ml MICROCHIPUniverzálny čistiaci prostriedok pre elektroniku, precíznu mechaniku a optiku, zlepšujúci výkon a spoľahlivosť elektrických a elektronických zariadení. Izopropanol s vysokou čistotou. Používa sa na čistenie optických zariadení, magnetických hláv, pohonov audio-vide..
2,58€
Model: 15513
Čistiaci spray IPA - 150ml MICROCHIPUniverzálny čistiaci prostriedok pre elektroniku, precíznu mechaniku a optiku, zlepšujúci výkon a spoľahlivosť elektrických a elektronických zariadení. Izopropanol s vysokou čistotou. Používa sa na čistenie optických zariadení, magnetických hláv, pohonov audio-..
3,60€
Model: 15515
Čistiaci spray IPA - 400ml MICROCHIPUniverzálny čistiaci prostriedok pre elektroniku, precíznu mechaniku a optiku, zlepšujúci výkon a spoľahlivosť elektrických a elektronických zariadení. Izopropanol s vysokou čistotou. Používa sa na čistenie optických zariadení, magnetických hláv, pohonov audio-..
5,85€
Model: 15516
cleanser plastantistatický preparát na čistenie plastických hmôt. Čistiť pomocou handričky, prípadné pozostatky preparátu odstraňovať vlhkou handričkou. Pri väčších znečisteniach činnosť zopakovať. UPOZORNENIE! odporúča sa urobiť skúšobné čistenie na viditeľnom mieste, aby ste sa uistili, že prepará..
2,85€
Zobrazené 1 až 12 z 14 (2 stránok)
Notification Module
This is the sticky Notification module. You can use it for any sticky messages such as cookie notices or special promotions, etc.