Menu
Your Cart

Modul CAM 701 Viaces Neotion s kartou Skylink 2600

Dekódovací modul CAM 701 so zabudovanou kartou Skylink je zariadenie, ktoré dekóduje satelitný signál a používa sa predovšetkým v prípade, keď zákazník Skylinku vlastní televízny prijímač so zabudovaným satelitným tunerom (DVB-S nebo DVB-S2) a preto nepotrebuje navyše satelitný prijímač.
Na rozdiel od iných dekódovacích modulov má tento modul už zabudovanú dekódovaciu kartu Skylink pracujúcu v systéme Viaccess Orca. Túto kartu nie je možné vybrať a modul je určený výhradne pre príjem služieb Skylink. Jedenásťmiestne číslo tejto karty nájdete na samolepke na zadnej strane modulu.

Inštalácia: Inštalácia modulu je veľmi jednoduchá – po vsunutí modulu do príslušného otvoru v televíznom prijímači (CI/CI+ slot) sa rozsvieti červená LED dióda, ktorá signalizuje proces párovania modulu s televízorom. Úspešné dokončenie procesu je možné spoznať podľa zmeny farby diódy z červenej na zelenú.

Ako aktivovať integrovanú dekódovaciu kartu: Pre príjem satelitnej televízie Skylink je potrebné najskôr aktivovať dekódovaciu kartu Skylink, a to v dvoch krokoch:

1. REGISTRÁCIA SLUŽIEB SKYLINK
Registráciu môžete vykonať jednoducho v Zákazníckej zóne na webe Skylinku. Pre registráciu je potrebné vyplniť Registračné údaje a uhradiť Registračný poplatok.

Výška Registračného poplatku závisí od účelu použitia karty:

39,90 € – týka sa nových alebo súčasných zákazníkov Skylinku, ktorí budú novú dekódovaciu kartu používať pre prvý alebo ďalší zdroj televízneho príjmu nezávislého na inej dekódovacej karte.
0 € – týka sa súčasných zákazníkov Skylinku, ktorí satelitný prijímač a dekódovaciu kartu použijú ako náhradu za pôvodnú dekódovaciu kartu, ktorá tým bude automaticky deaktivovaná.
0 € – týka sa súčasných zákazníkov, ktorí novú dekódovaciu kartu použijú ako kartu NEXT pre službu DRUHÁ KARTA (programová ponuka na novej karte bude kopírovať ponuku na pôvodnej „materskej“ karte). Pri voľbe tejto registrácie je nutné uhradiť ročný poplatok za službu Druhá karta, ktorý predstavuje sumu 44,40€.
Registráciou služieb Skylink dôjde k uzatvoreniu zmluvy, ktorej obsah je bližšie vymedzený vo Všeobecných obchodných podmienkach Skylink.


2. PREDPLATENIE ĽUBOVOĽNÉHO PROGRAMOVÉHO BALÍČKA, resp. ÚHRADA SERVISNÉHO POPLATKU

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Notification Module
This is the sticky Notification module. You can use it for any sticky messages such as cookie notices or special promotions, etc.