Menu
Your Cart

Karta SKYLINK M7 štandard HD

Karta Skylink Standard Irdeto M7.
V cene karty je po uhradení jednorázového registračného poplatku (39,90 EUR) aj balík platených programov na 2 mesiace zadarmo.
Popis produktu:
Dekódovacia karta pre príjem programov platformy Skylink.
Cena novej karty je podstatne nižšia, pre aktiváciu služieb Skylink je však nutné uhradiť príslušné poplatky.
Na rozdiel od pôvodnej karty Skylink Standard HD sa u karty Standard HD M7 registrácia skladá z dvoch krokov:
- vyplnenia registračných údajov (elektronicky na webe Skylinku alebo do formulára priloženého v balení karty)
- úhrady Registračného poplatku za registráciu karty Skylink.
Registračný poplatok je možné uhradiť rovnakým spôsobom ako Servisný poplatok, alebo predplatné platených balíčkov Skylink, a to buďto v hotovosti u vybraných predajcoch satelitnej techniky, alebo ktoroukoľvek z metód jednorázových platieb uvedených v ceníku.
Registračný poplatok - registrácia služby Skylink jednorázovo - 39,90 EUR vrátane DPH, servisný poplatok (mesačne) - 1,20 EUR vrátane DPH.
Karta Standart HD M7 registrovaná do 30. 6. 2013 obsahuje bonus 2 mesiace ZADARMO všetky programy platenej ponuky s výnimkou programov pre dospelých.
Nová karta je výhodná pre záujemcov o platené balíčky Skylinku. Na rozdiel od doteraz predávaných kariet totiž cena novej karty nieje navýšená o Servisný poplatok, ktorý je zahrnutý v cene platených balíčkov. Zájemcovia o platené balíčky tak vďaka novej karte významne ušetria.
Viac na www.skylink.sk

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Notification Module
This is the sticky Notification module. You can use it for any sticky messages such as cookie notices or special promotions, etc.